СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЕЛЕКТРОНІКИ

Діагностика та ремонт комп'ютерного обладнання


ВИЇЗДНА ДІАГНОСТИКА І РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ ТА БФП(МФУ)

Принтери, сканери, копіри, малогабаритні комбіновані апарати та великі багатофункціональні пристрої стали сьогодні незамінною частиною кожного офісу. Це пристрої, які використовуються для виконання своїх завдань всіма службами будь-якої компанії та вихід з ладу або нестабільна робота котрих одразу впливає на загальній можливості вирішення тих чи інших задач, пов’язаних з підготовкою документів та матеріалів та в загальному на повноцінну роботу офісу.

Важливо швидко зрозуміти наскільки серйозна проблема з пристроєм та по можливості оперативно привести його до ладу або ж знайти тимчасове рішення та передати пристрій на обслуговування.

Ми пропонуємо Вам скористатися нашою послугою виїзної діагностики та ремонту принтерів та БФП(МФУ). Якщо у Вас вийшов з ладу габаритний апарат, який незручно транспортувати в сервіс або ж пристрій дуже критичний в роботі та дуже потрібен його оперативний ремонт на місці експлуатації, ви можете скористатись послугами наших інженерів для проведення у Вашому офісі діагностики та ремонту або ж переміщення пристрою (або його вузлів) в сервіс і назад після відновлення працездатності.

Послуга «Діагностика та ремонт принтерів та БФП(МФУ)» діє по Києву.

Для замовлення послуги Вам потрібно залишити заявку на сайті через форму зворотнього зв’язку, зателефонувати нам або вийти на контакт будь-яким зручним Вам комунікатором: вказати модель пристрою, описати проблему та залишити контакт для узгодження часу візиту. Ми зателефонуємо або напишемо Вам та зорієнтуємо по можливості ремонту Вашого пристрою безпосередньо на місці експлуатації, виходячи з моделі та несправності, які ви вказали в замовлення або ж проінформуємо про необхідність переміщення апарату в сервіс для проведення ремонтних робіт. Для замовників, котрим критично залишатись на певний час без частково робочого пристрою, зможемо запропонувати заміну або найти можливі оперативні варіанти відновлення роботи апарату.

З вартістю послуги та основних робіт по ремонту друкувально-копіювальної техніки можна ознайомитись у відповідному розділі ПРАЙС