СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЕЛЕКТРОНІКИ

Діагностика та ремонт комп'ютерного обладнання


ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ НА ДОМУ

У Вас не працює великий кінескопний телевізор, який важко транспортувати в сервісний центр чи проблема з більш сучасним але не менше габаритним LCD/LED- телевізором, котрий ще вчора працював, а сьогодні відмовляється давати картинку…

Ми пропонуємо Вам скористатися послугою виїзного ремонту.

Наш інженер прибуде до Вас та проведе на місці діагностику несправності. Якщо її можна усунути на місці, буде проведений ремонт. Якщо будуть потрібні тривалі ремонтні роботи з замовленням деталей чи ремонт на місці буде неможливим з причини складності розбору пристрою, Вам буде запропоноване переміщення Вашого телевізору в сервісний центр з подальшою зворотною доставкою Вам після завершення ремонту.

Послуга «Діагностика та ремонт ТВ на дому» діє по Києву (лівий берег та передмістя не далі 5 км). Для більш віддалених районів можливе узгодження в індивідуальному порядку.

Для замовлення послуги Вам потрібно залишити заявку на сайті через форму зворотнього зв’язку, зателефонувати нам або зконтактувати будь-яким зручним Вам комунікатором: вказати модель телевізору, проблему з ним та Вашу адресу і контакт для узгодження часу візиту. Ми зателефонуємо або напишемо Вам та зорієнтуємо по можливості ремонту на дому Вашого пристрою, виходячи з моделі та несправності, які ви вказали в замовлення та зорієнтуємо Вас відносно часу візиту інженера.

З вартістю послуги та основних робіт по ремонту телевізійної техніки можна ознайомитись у відповідному розділі ПРАЙС