1 (09.02.2019 15:49:06 отредактировано slaventija)

Тема: asus strix Rx570

Доброго вечора! Якщо можливо проконсультувати з приводу цієї темної плями https://ibb.co/K2KL510 і чи це критично? Якщо не видно ITE 8915FN-56 1737-CXA.  Чи потрібно в така ппоблема ремонту?

2

Re: asus strix Rx570

Доброго дня. Зазвичай, ця пляма від маркеру с заводу виробника. Нічого страшного в ній немає.
Гадаю, що на відеокарті якась інша проблема.

3

Re: asus strix Rx570

цікаво б  було дізнатись яка на вашу думку може бути причина?