Якщо говорити про Європу, то мені подобається Барселона. А їхати туди краще все ж автобусом, тому що це зручно і дозволяє насолодитися пейзажами по дорозі. На сайті grandes-tour замовив квиток на прямий автобус Львів - Барселона, і досвід був чудовим: салон просторий, сидіння комфортні, є Wi-Fi і розетки для гаджетів. Автобус прибув точно за розкладом, водій був уважним, мені дуже сподобалося. Така подорож дозволяє розслабитися, відпочити і одночасно побачити кілька європейських країн по маршруту. Раджу заздалегідь планувати поїздку і насолоджуватися комфортом від старту до фінішу, нехай дорога буде приємною і безтурботною.