Тема: Реабілітація після інсульту в Києві – клініка «св.Іоанна»
Всім привіт, можливо комусь буде корисно
Батько переніс важкий інсульт. Після лікарні він майже не рухався, не говорив, не впізнавав нікого. Вдома забезпечити потрібний догляд не могли. Знайшли реабілітаційну клініку «св.Іоанна» в Києві. Дуже вдячні. З батьком працювала ціла команда: невропатолог, фізіотерапевт, логопед, психолог. Щоденні заняття ЛФК, відновлення мови, моторики. Умови в клініці хороші, палати світлі, харчування смачне, персонал дуже уважний. Батько провів там три місяці. Результат – почав ходити з ходунками, мова відновилася, повернувся інтерес до життя. Рекомендую всім, хто шукає реабілітацію в Києві. Сайт https://st-johana.com.ua/kyiv/