Тема: Хто стикався з міомою після 35 - як проявлялась?
Дружині тридцять вісім, нещодавно виявили міому матки. Останній рік у неї були дуже рясні місячні зі згустками, але ми думали, що це просто якісь вікові зміни. Постійно скаржилася на сильну втому, здали аналізи, а там феритин майже на нулі. На плановому УЗД знайшли вузол розміром три сантиметри. Хто з таким стикався, які ще симптоми вилазили?
