Тема: Давно хочу купити квадроцикл
Давно хочу купити квадроцикл, щоб використовувати його для догляду за пасікою й перевезення вуликів. Машина туди не проїде, а ходити з ношею — вже не ті роки. Але знайти нормальний магазин — суцільна мука: або продають “новий із Китаю”, який іще на фото іржавий, або хочуть передоплату на карту без будь-яких документів. Не хочу ризикувати. Треба десь, де все офіційно й перевірено.