Тема: Що робити якщо забився сажовий фільтр?

На панелі вискочила помилка по сажовику, тяга впала, комп'ютер постійно запускає регенерацію, але вона не допомагає. Вирізати його повністю не хочу, чи реально якісно промити?

Re: Що робити якщо забився сажовий фільтр?

Зараз вирізати екологію взагалі не обов'язково, бо є круте обладнання для професійного чищення під тиском. Подивіться послуги на сайті https://top-master.com.ua/ у них велика мережа по всій Україні, де вимивають сажу до стану нової деталі, що значно дешевше за купівлю нового фільтра.