Тема: Renault trafic
Я не водій, але для мене важливо, щоб було зручно всередині. Renault trafic пасажирський https://www.arma-motors.ua/uk/models/trafic-passenger у Арма Моторс Київ виглядає дуже комфортно: багато місця, нормальна посадка, все зрозуміло. Плюс сам салон залишив хороше враження — чисто, організовано, без хаосу.