Тема: Страхування вантажу в Україні
Доброго дня всім. Я чоловік, займаюсь перевезеннями по Україні вже кілька років, і останнім часом все частіше думаю про страхування вантажу. Підкажіть, хто реально оформлював такі поліси не «для галочки», а щоб у випадку форс-мажору дійсно можна було отримати компенсацію? Цікавить, як швидко проходить виплата, чи є підводні камені в договорах, і чи страхують дрібні перевезення так само нормально, як великі партії. Буду вдячний за реальні приклади з досвіду, бо інформації багато, але хочеться почути живі відгуки від людей, які вже з цим стикалися на практиці.