Тема: Видеокарта Gtx 660 2Gb.
Всім привіт. Я ваш підписник вашого каналу в YouTube. Дякую вам за то, що ви викладаєте відео файли з ремонтом техніки. У мене ж така проблема. У мене нема зображення на моніторі через цю відеокарту. Хотя сам комп'ютер працює купера обертаються но і на відеокарті теж обертаються купера. Можете мені сказати в чому проблема? Фото відеокарт знизу. Доречі сама відеокарта не була на ремонті і на ній стоїть а бомба.
Заздалегідь Дякую вам!
https://ibb.co/wscdg9H
https://ibb.co/mXXZvHV
https://ibb.co/YNS9yVS
https://ibb.co/MGTD3BH