СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЕЛЕКТРОНІКИ

Діагностика та ремонт комп'ютерного обладнання


ПРОФІЛАКТИКА

Регулярна та своєчасна профілактика - дуже важливий момент при експлуатації Вашого ноутбуку, комп'ютера, сервера, принтера, МФУ, фотокамери або іншого пристрою. Вчасно помітивши підозрілі симптоми в роботі та оперативно звернувшись до фахівців, Ви продовжите безперебійну роботу Вашої техніки, вбережете її від серйозних поломок та заощадите свої кошти.

Якщо Ваша техніка експлуатується в умовах промислових приміщень або ж ви експлуатуєте пристрій у своєму будинку чи офісі вже тривалий час (більше півроку), якщо Ви помітили, що корпус став нагріватися більше звичайного або вентилятор системи охолодження став більш часто включатися або не вимикається взагалі, якщо Ваш апарат періодично "пригальмовує "або взагалі відключається і може включиться тільки після деякого часу, знайте: настав час огляду, діагностики й, швидше за все, профілактики. І краще якщо це зроблять професіонали в умовах сервісного центру і з застосуванням спеціальних засобів.

Слідкуйте за своєю технікою. Користуйтеся нашими порадами та рекомендаціями. Вчасно звертайтеся за допомогою до фахівців. І негативних емоцій через збої чи раптові поломки Вашої електроніки буде мінімум.

Для компаній, що мають великі парки техніки, крім наших порад і оперативної допомоги ми пропонуємо послугу абонентського обслуговування, яка включає в себе не тільки виправлення проблем, що вже трапилися, а й регулярний огляд та діагностику техніки для виявлення потенційних несправностей та проведення своєчасних профілактичних робіт.

Ваші запитання стосовно цієї послуги ви можете задати, написавши нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., замовивши послугу через відповідне меню або ж зв'язавшись з нами будь-яким зручним Вам комунікатором.