1

Тема: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

Доброго дня шановне товариство.

Є відеокарта inno3d GTX 760 herculez (http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=35).
При старті системи – чорний екран і великий шум від кулерів відеокарти.
Карта системою не виявляється.
При демонтажі радіатора на його внутрішній стороні радіатора помітив дві ледь помітні темні плями (такі коли горять елементи підгорають). Якщо приставити радіатор до карти то ці «плями» відповідають двом «дроселям» NVDDC (https://www.youtube.com/watch?v=_xtXHi- … &t=249).
Скажіть будь-ласка чи це є причиною не працездатності карти.

P.S. Відеокарта куплена. При першому старті все будо добре.
Прогнав тест на FurMark – 87-88 градусів, вильотів не було.
Через пару днів, при запуску чорний екран і шум кулерів.

2

Re: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

Доброго дня. Якщо я правильно зрозумів, то на Вашій відеокарті вигоріли N-канальні транзистори. Якщо можно, то дайте фото ціх плям, щоб точно можно було сказати.

3 (06.08.2018 10:48:20 отредактировано vasyl.rd)

Re: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

Додаю фото (вибачаюсь за якіть те що зараз маю під рукою). Вечером можу скинути кращий варіант.
https://drive.google.com/open?id=1uyCO- … _rTjFgM8bb
Дякую за відповідь.

4

Re: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

На фото не бачу плям, але, навіть, якщо вони є - то на цих елементах (котушки індуктивності) плями навряд чи є виною непрацездатності відеокарти.
Прошу, зняти і бєкплейт з відеокарти.
Фото краще викласти на сайті https://imgbb.com/

5 (07.08.2018 08:05:35 отредактировано vasyl.rd)

Re: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

https://ibb.co/c7aYqe
https://ibb.co/j2UF3z
https://ibb.co/h0ZRAe
https://ibb.co/k9vNiz
https://ibb.co/esOmAe
https://ibb.co/jGXrbK
https://ibb.co/d9FoOz
https://ibb.co/kWSDqe
https://ibb.co/gJN2iz

6

Re: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

https://ibb.co/hi3WbK
https://ibb.co/n9SrbK
https://ibb.co/e6VzVe

7

Re: inno3d gtx 760 herculez чорний екран

Ці плями від силікону з термопрокладок. На роботу відеокарти вони не впливають. Підозрюю, що нема живлення графичного процессору, та причин дуже багато.