Тема: inno3d gtx 760 herculez чорний екран
Доброго дня шановне товариство.
Є відеокарта inno3d GTX 760 herculez (http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=35).
При старті системи – чорний екран і великий шум від кулерів відеокарти.
Карта системою не виявляється.
При демонтажі радіатора на його внутрішній стороні радіатора помітив дві ледь помітні темні плями (такі коли горять елементи підгорають). Якщо приставити радіатор до карти то ці «плями» відповідають двом «дроселям» NVDDC (https://www.youtube.com/watch?v=_xtXHi- … &t=249).
Скажіть будь-ласка чи це є причиною не працездатності карти.
P.S. Відеокарта куплена. При першому старті все будо добре.
Прогнав тест на FurMark – 87-88 градусів, вильотів не було.
Через пару днів, при запуску чорний екран і шум кулерів.