СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЕЛЕКТРОНІКИ

Діагностика та ремонт комп'ютерного обладнання

Комфортна комунікабельність


Зручна інформативність на кожному етапі проходження ремонту. On-line спілкування і консультації.

Ми відкриті для спілкування і всебічно комунікабельні.

Будь ласка, вибирайте найбільш зручний і звичний Вам спосіб спілкування або отримання інформації, що цікавить.

Познайомиться з нами і нашою роботою, знайти цікаві і корисні навчальні матеріали, отримати поради та рекомендації по ремонту і модернізації техніки ви зможете на нашому YouTube-каналі. Цікавтеся. Ознайомлюється. Задавайте питання. Висловлюйте побажання і зауваження. Підписуйтесь на оновлення.

Шукайте відповіді на виниклі питання на сторінках нашого відеоблогу або задавайте їх і беріть участь в обговореннях на нашому форумі.

Підписуйтесь на наші Public Account'и в соціальних мережах - Facebook , Instagram , VK , Twitter , LinkedIn . Будьте в курсі останніх новин і подій, дізнавайтеся першими про відкриття нових напрямків в нашій роботі і запуску цікавих акцій для наших клієнтів.

Телефонуйте, пишіть - задавайте питання і отримуйте оперативні відповіді в звичних і зручних Вам месенджерах - Viber, Skype, WhatsApp, Telegram, Messanger; пишіть через зворотний зв'язок на сайті і безпосередньо на наш загальний e-mail для комунікації.

Всім нашим замовникам, техніка яких знаходиться на поточний момент на обслуговуванні в нашому центрі, рекомендуємо відстежувати актуальний стан робіт через спеціальну форму на сайті і в разі відсутності потрібної інформації там або її недостатній обсяг ставити уточнюючі питання будь-яким зручним Вам месенджера.

Будемо вдячні за зворотній зв'язок з Вашими коментарями та оцінками представлених матеріалів; зауваженнями, побажаннями та рекомендаціями щодо наявного і бажаного контенту; ідеями для нових відео для освітлення найбільш цікавих Вам питань і конструктивною критикою для поліпшення і розвитку тих чи інших моментів нашої діяльності.