СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЕЛЕКТРОНІКИ

Діагностика та ремонт комп'ютерного обладнання

ПОСЛУГИ БЕЗ КОРДОНІВ


Ми працюємо з нашими замовниками безпосередньо через пункт приймання/видачі техніки та за допомогою вітчизняних та міжнародних кур’єрських служб.

По деяким типам техніки (телевізори, пристрої друку) можливий виїзд в межах міста безпосередньо до замовника для виконання ремонтних робіт на місці експлуатації пристрою або його діагностики та транспортування в технічний центр для про проведення подальшого ремонту.

  • Основний – за адресою вул. Колекторна 3а

    (Лівий берег, метро Бориспільська)

Якщо вам незручно їхати до нас або у вас не виходить доставити нам техніку в зазначені робочі години, ви можете скористатись послугами Нової Пошти для оперативної доставки посилки по місту або ж послугою «віддалена прийомка» цього ж оператора для передачі пристрою в зручний вам час в години роботи Нової Пошти ( з 8-00 до 21-00 з пн по пт, з 9-00 до 17-00 в сб та з 9-00 до 17-00 в нд) в найближчому до нас відділенні:

№141, вул. Колекторна 3а

Повну інформацію для оформлення посилки ми надамо вам у відповідь на ваш запит будь-яким зручним вам способом.

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, алгоритм відправки пристрою Новою Поштою такий же – на відділення №141 після попереднього запиту для уточнення деталей оформлення посилки та отримання всієї необхідної консультаційної інформації.

Якщо ви співпрацюєте по корпоративному договору з іншими кур’єрськими службами (Інтайм, Автолюкс, Нічний Експрес, Міст тощо), ми отримаємо посилку в найближчому відділення цих організацій але вам потрібно попередньо повідомити нас, відправка якою службою планується та отримати від нас інформацію про найближче до нас відділення цього оператора.

Наші закордонні клієнти та партнери для передачі техніки можуть скористатись послугами будь-якої зручної їм міжнародної кур’єрської служби, яка забезпечить доставку посилки до Україні та в зворотному напрямку. Алгоритм оформлення посилки такий же, як вже було сказано вище: повідомлення нас про те, яким перевізником планується відправка, узгодження нюансів по комплектації посилки та супроводжувальним документам, отримання координат для відправки.